PYTANIA I ODPOWIEDZI

Można, koszt próbki to cena jednostkowa gadżetu w katalogu Printargift. Zamówienie prosimy przesłać na nasz adres e-mail. Do ceny próbki doliczamy 20 zł netto, jest to kwota przesyłki kurierskiej.

Można, ale cena znakowania będzie bardzo wysoka. Cenę całkowitą gadżetu ze znakowaniem można wyliczyć wysyłając do nas formularz wyceny dostępny w karcie każdego gadżetu – przycisk „dodaj do wyceny”. Należy dodać logotyp w pasku „upload” formularza, abyśmy mogli dopasować metodę znakowania.

Można, ceny produktów bez znakowania podane są w kartach produktu na stronie.

Opłacalny nakład na gadżet wraz ze znakowaniem to min. 50 sztuk jednego wzoru.

Nie, nasza strona PrintarGift zawiera ogromną ilość produktów, nie preferujemy katalogów w wersji papierowej.

Wszystkie ceny w Printargift są cenami netto nie zawierającymi podatku VAT, który w przypadku naszych wszystkich produktów oraz usług wynosi 23%.

Terminy realizacji zamówień są zawsze zależne od aktualnego obłożenia na produkcji. Przesyłamy go indywidualnie w formularzu wyceny. W celu przyspieszenia realizacji prosimy o kontakt.

Tak, zamówienie można odebrać osobiście w głównej siedzibie firmy w Krakowie: Printargift, ul. Radzikowskiego 100J/51, 31-315 Kraków

Koszt przesyłki to 20 zł/netto za karton do 30kg. Przy większych nakładach zamówienia, przesyłki wyceniamy indywidualnie i zostanie przysłana w formularzu kalkulacji.

Druk UV, sitodruk, etykiety, termotransfer, grawer laserowy, haft komputerowy, nadruk na metalu, sublimacja, tampodruk, tłoczenie, kalka ceramiczna. Wszystkie techniki zostały opisane w zakładce: techniki znakowania.

Tak, nasze aktualne stany magazynowe są dostępne w karcie produktu każdego gadżetu.

Cena znakowania zawsze jest uzależniona od nakładu, miejsca i wybranej techniki znakowania. Po wybraniu produktu należy kliknkąć button „dodaj do wyceny”. System wygeneruje interaktywny plik pdf. Należy dodać logo w pasku „upload”. Wycena produktu ze znakowaniem zostanie wysłana na adres zwrotny.

Wszystkie dostępne kolory podajemy zawsze w karcie produktu.

Ceny widoczne na stronie produktu w tabeli są cenami bez znakowania. Po wybraniu produktu należy klinkąć button „dodaj do wyceny”. System wygeneruje interaktywny plik pdf. Należy dodać logo w pasku „upload”. Cena produktu ze znakowaniem zostanie wysłana na adres zwrotny.